Využití

Snadná mobilita

Věže se snadno přemisťují pomocí odolných, kvalitních, nezanechávajících 125 mm polyamidových koleček pokrytých polyuretanem. Přítlačná brzda zajišťuje stabilní práci.

Snadná mobilita

Velká variabilita

Věže mají výšky od 105 cm až do 245 cm. Zaručují tak velkou varibilitu při vašem podnikání. Vysokou stabilitu zaručují odolné stabilizátory. Velmi snadné a rychlé montáže příčníků.

Velká variabilita

Stačí jedna osoba

Rychlá a snadná montáž i demontáž bez použití nářadí čistě jen jednou osobou. Po složení zabírají mobilní věže velmi málo místa, což usnadňuje přepravu i skladování. Vše je navrženo pro profesionální využití.

Stačí jedna osoba

2× delší životnost

Nový bezsvarový kloub z nerezové oceli zlepšuje tuhost lešení o 50 % a zdojnásobuje tak jeho živostnost. Pracovní stoly se speciálním čepem a díky přítlačným háčkům zaručují maximální bezpečnost.

2× delší životnost

Lehká montáž i demontáž

Lehká konstrukce a rychlá montáž a demontáž bez použití jakéhokoliv nářadí. Na věžích lze provádět mnoho typů stavebních, údržbových, malířských a dokončovacích prací.

Lehká montáž i demontáž

TOP bezpečnost

Řada TOP SYSTEMS SAFTY zaručuje maximální bezpečnost. Jakékoliv práce probíhají na velmi bezpečné pracovní plošině upevněné na hácích. Plošiny jsou zajištěny dřevěnými podložkami. Naše produkty jsou certifikovány.

TOP bezpečnost

POŠLETE NÁM DOTAZ

Vyplněním své e-mailové adresy a/nebo svého telefonního čísla nám dáváte souhlas k tomu, abychom vás kontaktovali. Zásady ochrany soukromí.